LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTO/ Rama me Zahon dhe Linda Ramën në stadiumin “Air Albania”

10 Shtator 2023, 21:18, Aktualitet CNA

FOTO/ Rama me Zahon dhe Linda Ramën në stadiumin “Air

Kryeministri, Edi Rama po ndjek ndeshjen Shqipëri-Poloni në stadiumin “Air Albania”.

Rama është së bashku me djalin e tij Zaho dhe të shoqen Linda Rama.

Në krah të djatht të tij ishte i ulur Armand DUK,  presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit. 

Linda Rama ishte veshur me një bluzë të zezë ndërsa sipër kishte hedhur një shall të kuq.

Atë e kishte kombinuar me vath të kuq dhe me një kapele të zezë.

Ndërsa Zaho ishte veshur me fanellën e kuq e zinjve.

Për vendin tonë kjo ndeshje është vendimtare për kalimin e Kombëtares në fazën finale të "Gjermani 2024"./ CNA

Lajmet e fundit nga