LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Gjumashi ekselent” zgjohet herët në mëngjes/ Uron nxënësit për vitin e ri shkollor

11 Shtator 2023, 09:39, Aktualitet CNA

“Gjumashi ekselent” zgjohet herët në mëngjes/ Uron

Lulzim Basha, i njohur si gjumashi ekselent, duket se ka hequr dorë nga gjumi sot dhe është zgjuar herët për të uruar fëmijët në nisjen e vitit të ri shkollor.

Kreu i PD-së së vulës, Lulzim Basha, ka nxituar të urojë nxënësit për vitin e ri shkollor përmes një statusi në rrjetet sociale.

“Ju uroj nga zemra mbarësi të gjithë nxënësve dhe mësuesve që nisin sot vitin e ri shkollor. Urime për prindërit shqiptarë, që me punë e sakrifica ushqejnë ëndrrat për të ardhmen e fëmijëve të tyre dhe dashurinë për dijen”, shkruan Basha./ CNA

Lajmet e fundit nga