LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çifti i të moshuarëve me biznese 30 milionë dollarë/ Kryemadhi, akuza të forta: Iu është vjedhur karta e identitetit

5 Korrik 2022, 11:55, Aktualitet CNA
Çifti i të moshuarëve me biznese 30 milionë dollarë/
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka deklaruar se dy pensionistët, të cilët rezultuan me biznese prej 30 milionë dollarësh, nuk janë thirrur në SPAK.

Sipas Kryemadhit, kjo po bëhet për të hequr vëmendjen. Kryetarja e LSI ka bërë thirrja SPAK që të thërrasë Edi Ramën, ndërsa ka hedhur akuza se dy pensionistëve iu është vjedhur karta e identitetit dhe më pas janë kryer veprime të tjera.

“Do shihemi përsëri me fakte të reja me dokumneta të reja dua të njoftoj gaztearët të mos hedhin shashka sikur janë thirrur në SPAK pensionistët. Po bëhet për të çfokusuar vëmendjen. Vëmendja është tek shteti. SPAK të thërrasë Ramën. Pensionistëve iu është vjedhur karta e identitetit dhe janë kryer veprime të tjera. Kjo është në dorë të SPAK-ut”, ka deklaruar Kryemadhi./CNA.al

Lajmet e fundit nga