LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto- Kundërshtarët politikë në një tryezë/ Iftari i parë i Ramazanit ul bashkë Metën me Ballën, Alibeajn dhe Yuri Kim

23 Mars 2023, 20:24, Aktualitet CNA

Foto- Kundërshtarët politikë në një tryezë/ Iftari

Sot është mbajtur iftari i parë i muajit të Ramazanit për këtë vit. Për të mirëpritur këtë muaj të shenjtë, Komuniteti Mysliman i Shqipërisë ka shtruar një iftar, ku ka bërë bashkë eksponentë të mazhorancës dhe opozitës.

Në tryezën e iftarit të parë kanë marrë pjesë kryetari i PL-së Ilir Meta, deputeti Enkelejd Alibeaj, kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla, ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe ministrja e Kulturës, Elva Margariti.

Gjithashtu, tryezës i janë bashkuar edhe presidenti Bajram Begaj me ambasadoren e SHBA në Tiranë, Yuri Kim.

Kundërshtarët politikë i kanë lënë mënjanë grindjet dhe përplasjet mes tyre, pasi shfaqen duke qeshur me njëri-tjetrin./ CNA

Foto- Kundërshtarët politikë në një tryezë/ Iftari

Foto- Kundërshtarët politikë në një tryezë/ Iftari

Lajmet e fundit nga