LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Eno Bozdo: I vetmi vend në botë ku pushuesit vriten në breg të detit

2 Gusht 2022, 17:33, Aktualitet CNA
Eno Bozdo: I vetmi vend në botë ku pushuesit vriten në breg
Anëtari i Kryesisë, se PD-së, Eno Bozdo

Anëtari i Kryesisë së PD-së, Eno Bozdo, ka reaguar për ngjarjen e rëndë të ndodhur në bregdetin e Himarës, ku një fëmijë 5 vjeç humbi jetën pasi u përplas nga një skaf.
Në një reagim ne "Facebook", Bozdo shprehet se jemi i vetmi vend në botë ku pushuesit vriten në breg të detit.
  

"Një ngjarje që të lë pa frymë. Jemi i vetmi vend në botë ku pushuesit vriten në breg të detit. Në mënyrë të përsëritur. Dhe askush nuk e vë ujin në zjarr. Qeveria është me pushime, Edi Rama e ka mëndjen te Ballkani Hapur!
Edhe më e rëndë sepse autori është polic, bënte manovra të rrezikshme dhe askush nuk guxonte ta bllokonte.
Ky psikopat sot i mori jetën e një vajze të mitur dhe të pafajshme. Shumë psikopatë të tjerë, nga e njëjta rracë,  po i marrin frymën vendit çdo ditë!", shprehet Bozdo./CNA.al

Eno Bozdo: I vetmi vend në botë ku pushuesit vriten në breg

Lajmet e fundit nga