LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sulmi kibernetik/ Hakerat vjedhin dhe publikojnë e-mailet e kryeministrit Rama

2 Gusht 2022, 15:26, Aktualitet CNA

Sulmi kibernetik/ Hakerat vjedhin dhe publikojnë e-mailet e kryeministrit

Sulmi kibernetik ka prekur edhe adresën e postës elektronike të kryeministrit Edi Rama, duke i marrë e-mailet.

Një grup i vetëquajtur Homeland Justice (Drejtësi për Ardheun), i cili pretendon se ka qenë pas hakerimit të e-Albania, ka publikuar e-maile të kryeministrit Edi Rama, ashtu siç duken edhe në foton e mëposhtme.

Sulmi kibernetik/ Hakerat vjedhin dhe publikojnë e-mailet e kryeministrit

Lajmet e fundit nga