LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shefi i komisariatit si gangster në Himarë, mori jetën e të miturit/ Si u injorua udhëzimi i Gledis Nanos

2 Gusht 2022, 15:18, Aktualitet CNA
Shefi i komisariatit si gangster në Himarë, mori jetën e të
Foto ilustruese

Arjan Tase, shef i Komisariatit në Elbasan, ka përplasur për vdekje një fëmijë të plazhin e Potamit në Himarë.

Fëmija vetëm 5 vjeç ka qenë në breg dhe ka ndërruar jetë, pasi goditjet që ka marrë kanë qenë fatale.

Në vend që ta mbronte, Arjan Tase sot i ka marrë jetën pesë vjeçarit.

Policia që duam po vret pushimet dhe udhëzimi i lëshuar nga Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Gledis Nano, para pak ditësh për të siguruar jetën pushuesve duket se nuk ka pirë ujë për askënd.

Kujtojmë se Arjan Tase ka qenë shef Komisariati në Himarë dhe në nëntor të vitit 2020 është emëruar shef Seksioni për Krimet në Komisariatin e Policisë Peqin, në DVP Elbasan./CNA.al

Lajmet e fundit nga