LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dhuna e huliganëve/ Policia “blindon” Tiranën, mijëra efektivë në gatishmëri

25 Maj 2022, 11:45, Aktualitet CNA
Dhuna e huliganëve/ Policia “blindon” Tiranën, mijëra

Sot në orën 21:00, në stadiumin ?Air Albania? do të zhvillohet Finalja e Conferenca League mes Romës dhe Fejnordit.

Ndërkohë, pas dhunës së mbrëmshme të huliganëve, duket se janë shtuar efektivët në gatishmëri, për mbarëvajtjen e ndeshjes.

Mësohet se mbi dy mijë efektivë policie do të mobilizohen për mbarëvajtjen e finales.

Ndërkohë, në mbështetje të policisë së Tiranë, mësohet se kanë ardhur forca edhe nga Elbasani, por edhe nga Shkodra./CNA.al

Lajmet e fundit nga