LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Finalja e Conference League/ Rama zbulon numrin e vizitorëve që vijnë sot

25 Maj 2022, 11:01, Aktualitet CNA
Finalja e Conference League/ Rama zbulon numrin e vizitorëve që

“Gjatë ditës së sotme priten mbi 20.000 vizitorë të tjerë. Të bashkuar, jo të ndarë”, shkruan Rama.

Kështu ka njoftuar kryeministri Edi Rama në rrjete sociale duke iu referuar finales së Conference League, mes ekipit holandez Fejnordit dhe atij italian të Romës.
Sipas Ramës, Shqipëria mirëpret nga ajri dhe deti mysafirët e finales europiane sipas një protokolli me standardet më të larta të sigurisë, që mban në gatishmëri të gjitha strukturat doganore e policore në Rinas, Durrës dhe Tiranë./CNA.al

Lajmet e fundit nga