LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm/ Zonat që do të mbeten pa energji në Tiranë

23 Maj 2022, 11:31, Aktualitet CNA
OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm/ Zonat që do të

OSHEE ka njoftuar ndërprerjen e energjisë elektrike gjatë ditës së sotme dhe të nesërme (23 dhe 24 maj) në disa zona të Tiranës.

Shkak i ndërprerjes së energjisë janë punimet që do të kryhen në NST Mëzez.

?Njoftim për abonentët Tiranë:

Stakim, 23-24 maj

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, në datat 23-24 maj gjatë intervalit kohor 09:00-14:00 do të kryhen punime në NST Mëzez. Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë:

23 maj

Pjesërisht: Paskuqan, ?Babe Rexha?, Unaza e Re, Yzberisht, Rruga e Qelqit (Kombinat) Zona Fushe e ?Misto Mames?, Zona Kmy (pjeserisht), ?3 Heronjtë?

24 maj

Paskuqan, ?Babe Rexha?, Unaza e Re, Yzberisht, Rruga e Qelqit (Kombinat) Zona Fushe e ?Misto Mames?, Zona Kmy (pjeserisht), ?3 Heronjtë?, Kashar Yrshek, Fushë Mëzez, ish rruga ?Ura?, zona pranë Bregut të Lumit, Laknas, Domje.?-njofton OSHEE.

Lajmet e fundit nga