LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Zgjedhjet për kreun e PD/ Ja sa kanë votuar deri në orën 17:00

22 Maj 2022, 17:17, Aktualitet CNA
Zgjedhjet për kreun e PD/ Ja sa kanë votuar deri në orën

Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale pranë Partisë Demokratike njofton se pjesëmarrja në votime për Kryetar të PDSH deri në orën 17.00, sipas qarqeve, pasqyrohet në tabelën bashkengjitur.

Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale fton të gjithë anëtarët e PD që ende nuk kanë votuar, të bëhen pjesë e procesit më të rëndësishëm në historinë e PD, në procesin e votimit për zgjedhjen e Kryetarit të PDSH me parimin ?një anëtar një votë?./CNA.al

Lajmet e fundit nga