LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk do ta njihni/ Pas rrëfimit të dashurisë me Metën, Kryemadhi habit me fotot e fundit

22 Maj 2022, 16:04, Aktualitet CNA
Nuk do ta njihni/ Pas rrëfimit të dashurisë me Metën,

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, pas rrëfimit  të njohjes me Ilir Metën, nga puthja e parë të martesa, ka vendosur të flaës dhe për fëmijërinë.

Ajo ka ndarë disa foto në rrjetet sociale nga fëmijëria ku lajmëron se sonte do të jetë te ‘Dola te Ola’ ku do të flasë për këtë pjesë të jetës së saj.

 “E njihni këtë vajzën në foto? ?

Për më tepër ju ftoj të na ndiqni sot në ‘Dola te Ola’, ora 20:00 në Neës24. E pranova me shumë kënaqësi ftesën e saj për një rrëfim ndryshe, nga fëmijëria deri më tani.”/CNA.al

 

Lajmet e fundit nga