LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pak orë para mbylljes së votimeve/ Zbulohet numri i pjesëmarrësve për secilin qark

22 Maj 2022, 15:13, Aktualitet CNA

Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale pranë Partisë Demokratike njofton që pjesëmarrja në votime për Kryetar të PDSH deri në orën 15.00, sipas qarqeve, pasqyrohet në tabelën bashkengjitur.

Procesi po vijon i qetë në të gjitha Qendrat e Votimit.

Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale fton të gjithë anëtarët e PD të bëhen pjesë e procesit të votimit për zgjedhjen e Kryetarit të PDSH me parimin ?një anëtar një votë?./CNA.al

Lajmet e fundit nga