LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Çfarë ndodhi pas kamerave në Asamblenë e PS-së/ Zbardhen diskutimet

7 Maj 2022, 09:41, Politikë CNA

Sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Damian Gjiknuri, ka zbuluar se çfarë është diskutuar në mbledhjen e Asamblesë larg syrit mediatik.

Në një prononcim për mediat, Gjiknuri tha se u prezantuan ndryshimet statutore dhe u miratuan të gjitha aktet.

?Ishte një mbledhje organizative e iu prezantuan ndryshimet statutore. Pjesa e dytë që media nuk ishin prezente u miratuan të gjitha aktet?, tha Gjinkuri./ CNA.al

Lajmet e fundit nga