LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vijon propaganda/ Kryeministri përsërit vetveten

7 Maj 2022, 08:27, Politikë CNA

Kryeministri Edi Rama vijon me propagandën në mbledhjen e Asamblesë së PS-së.

Gjatë fjalës së tij, Rama ka përsëritur vetveten, duke përmendur se Shqipëria do të bëhet vendi i parë në rajon ku të gjitha shërbimet dhe dokumentet për qytetarët do t’u garantohen në rrugë dixhitale.

Rama ka thënë edhe një herë që janë mbyllur sportelet dhe qytetarët mund të kërkojnë shërbimet e tyre online.

?Ta bëjmë Shqipërinë vendin e parë në rajon që të gjitha shërbimet e dokumentet për qytetarët të garantohen në rrugë dixhitale?, tha Rama./ CNA.al

Lajmet e fundit nga