LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk i del inati me Berishën/ Rama: "Non grata" e madhe, çështje e Shqipërisë

7 Maj 2022, 08:51, Politikë CNA

Kryeministri Edi Rama, nga mbledhja e Asamblesë së PS-së ka sulmuar sërish Sali Berishën për çështjen ?non grata?.

Rama u shpreh se çështja e “non gratës” nuk është e Amerikës dhe DASH-it, por e Shqipërisë.

?Çështja e ‘non gratës’ së madhe nuk është çështje e amerikës, por e Shqipërisë. Nuk është një hall i DASH-it, por i Shqipërisë?, tha Rama./ CNA.al

Lajmet e fundit nga