LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha i fundit edhe në Rrogozhinë/ Ja rezultatet paraprake

7 Mars 2022, 00:27, Politikë CNA
Basha i fundit edhe në Rrogozhinë/ Ja rezultatet paraprake

Deri tani janë numëruar 15 kuti votimi për Bashkinë e Rrogozhinës.

Edison Memolla i PS renditet i pari. Ai ka siguruar 1017 vota ose e thënë ndryshe 53.27% dhe i dyti është kandidati i Shtëpisë së Lirisë Hekuran Xhani me 475 vota.

Ferdinand Saraçi i Lulzim Bashës renditet i fundit, ku ka arritur të sigurojë vetëm 417 vota.

Nga rezultatet paraprake, Basha ka humbur në çdo qendër, duke u renditur i fundit./E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga