LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rezultatet paraprake në Lushnje/ Basha renditet i fundit

6 Mars 2022, 23:22, Politikë CNA
Rezultatet paraprake në Lushnje/ Basha renditet i fundit

Në Lushnje janë numëruar tre kutitë e para, nga të cilat duket se gara është ?kokë më kokë? me kandidaten e PS Eriselda Sefa e cila ka marrë 292 vota dhe kandidatit të koalicionit Shtëpia e Lirisë Elton Bano, që ka siguruar 204 vota.

Kandidati i Lulzim Bashës për këtë bashki Indrit Sefa renditet i fundit me vetëm 53 vota, një diferencë shumë e thellë me dy kandidatët e tjerë.

Këto janë rezultatet paraprake të publikuara nga KQZ./E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga