LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zgjedhjet e 6 Marsit/ Celibashi zbulon se kur do të shpallet rezultati final

6 Mars 2022, 20:56, Politikë CNA

Kreu i KQZ Ilirjan Celibashi, në një deklaratë për mediat është shprehur se, reulztati për pjesën më të madhe të bashkive, do të shpallet deri nesër në orët e vona.

Celibashi theksoi se ndoshta Shkodra dhe Durrësi mund të kenë vonesa por në çdo rast pritet që rezultati të dalë para orës 22:00 të mbrëmjes.

?Ne synojmë që brenda ditës së nesërme ndoshta në orët e vona ta kemi rezultatin të paktën për numrin më të madh të bashkive. Ndoshta Shkodra dhe Durrësi mund të kenë ndonjë vonesë por në çdo rast do të jetë para orës 22:00 të mbrëmjes?, ka thënë Celibashi./CNA.al

Lajmet e fundit nga