LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

PS fiton bashkinë e Vorës/ Shera: Do të vijojmë projektet

6 Mars 2022, 20:40, Politikë CNA

Blerim Shera është shpallur fitues për bashkinë Vorë, me 7530 vota. Pas fitores, Shera në një prenoncim për mediat, ka falenderuar qytetarët që e kanë votuar.

Gjithashtu, Shera shton se tashmë do të vijojë me projektet dhe me rindërtimin.

? Falenderoj qytetarët s?na ngelet asgjë tjetër veçse të vijojmë projektet dhe me rindërtimin?, tha Shera.

Kujtojmë se kandidati i Shtëpisë së Lirisë, Lulzim Vrana arriti të merrte 2589 vota, ndarës kandidati i Lulzim Bashës, Ymer Marku, vetëm 5% të tyre./A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga