LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Paralajmërimi i fortë/ “Kujdes, Luan Hoti po blen elektoratin në Manzë”

6 Mars 2022, 21:31, Politikë CNA

Ish kryeministri Sali Berisha, vijon të publikojë denoncimet që merr nga qytetarët përsa i përket shkeljeve që po bëhen në zgjedhjet e pjesshme vendore.

Së fundi, lideri historik i PD, ka ndarë në rrjetet sociale një denoncim nga qytetari dixhital, i cili tregon se kandidati i komanduar i Bashës në Durrës, Luan Hoti, po blen elektoratin në Manzë.

Në mesazh thuhet se së bashku me njerëzit e tij, Hoti po shpërndan nga 50 mijë lekë të vjetëra për person.

?Kujdes! Kujdes! ?X? me grremç eshte vote e shitur, -te hidhet ne kosh te plehrave!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital.

Doktor Luan Hoti po blen elektoratin me lekë në Manzë. Po shpërndan me njerëzit e tij nga 50 mijë të vjetra për person, u kanë thënë me votuar kështu. Po te nga se foton. Tek kryqi pak me lakim që ta kuptojnë që janë ata që u ka dhënë lekët dhe kanë votuar për Luan Hotin?, shkruan Berisha./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga