LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Numërohet kutia e parë në Shkodër/ Kryeson Bardh Spahia, kandidati i Bashës dështon

6 Mars 2022, 23:36, Politikë CNA
Numërohet kutia e parë në Shkodër/ Kryeson Bardh Spahia,

Është numëruar kutia e parë për Bashkinë e Shkodrës.

Deri tani, kryeson bindshëm kandidati i koalicionit Shtëpia e Lirisë Bardh Spahia me 121 vota, i ndjekur nga kandidatja e PS Majlinda Angoni me 76 vota dhe i fundit renditet kandidati i Lulzim Bashës Xhemal Bushati me 39 vota./E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga