LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Makina përfshihet nga flakët në tunelin Tiranë-Elbasan/ Shpëton drejtuesi i mjetit

21 Gusht 2021, 20:03, Aktualitet CNA
Makina përfshihet nga flakët në tunelin Tiranë-Elbasan/

Policia ka njoftuar se një mjet i tipit ?Benz? ka marrë flakë në dalje të tunelit Tiranë-Elbasan. Teksa shtetasi I.K, 23 vjeç po drejtonte mjetin, makina ka marrë flakë në ecje e sipër.

?Më datë 21.08.2021, rreth orës 21:00, në dalje të tunelit  Tiranë-Elbasan , mjeti tip “Benz”, me drejtuese shtetasin I.K., 23 vjeç, banues në Tiranë , në ecje e sipër ka marrë flakë dhe për pasojë mjeti  është djegur pjesërisht .Si pasojë e flakëve nuk ka dëme në njerëz.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes?, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga