LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në Mamurras/ Përplasen tre automjete

21 Gusht 2021, 18:44, Aktualitet CNA
Aksident në Mamurras/ Përplasen tre automjete

Një aksident i trefishtë është regjistruar e vjetër Mamurras-Fushë Krujë. Mësohet se tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Sipas të dhënave raportohet se ka disa persona të lënduar. Ndërkohë ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbuluar rrethanat./ CNA.al

Lajmet e fundit nga