LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Njerëzit janë shokuar/ Twitteri sapo zbuloi që Fenty është emri i Rihannës

21 Shtator 2017, 22:50, Aktualitet CNA

Koleksioni më i fundit i Rihannës i makeupit ka shokuar të gjithë fansat e saj dhe të industrisë së modës për shkak se ishte shumë i mirë për të qënë i vërtetë. Por disa fansa po pyesin veten se nga erdhi emri ??Fenty?? .

Pasi fansat e saj bënë një kërkim në Google mësuan se emri i saj i vërtetë është Fenty dhe fansat po çmenden.

Të gjitha koleksionet që Rihanna ka hedhur në treg duke filluar nga veshjet dhe deri te makeupi mbajnë emrin Fenty, që mesa morëm vesh është emri i saj i vërtetë./CityNews

Lajmet e fundit nga