LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kjo 2 vjeçare u bë e preferuara e Rihannës/ Provoi makeupin e saj

21 Shtator 2017, 22:40, Aktualitet CNA

Si shumë Youtubers , Samia Ali sapo bëri një rishikim të makeupit të Rihannës, linjës  Fenty Beauty. Por ndryshe nga këta Youtubers, Samia është vetëm 2 vjeçe.

Por kjo nuke pengon këtë vogëlushe e cila ka mbi 62,000 ndjekës në YouTube, tashmë të grumbulluar nga rishikimi i saj mbi linjën e Fenty Beauty. E mbushur me furça , fondatinë, hightlighter ajo tregon të gjithë ndjesitë që merr nga produktet.

Videoja e adhurueshme është shpërndarë dhe nga vetë Rihanna e cila thotë që është videoja më e mirë mbi makeupin e saj./CityNews

 

Lajmet e fundit nga