LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Qentë më të llastuar në botë

21 Shtator 2017, 22:30, Aktualitet CNA

Kur njerëzit thonë “është jeta e një qeni”, zakonisht është në lidhje me diçka të pakënaqur ose të mjerueshme, por nganjëherë jeta e një qeni e bën jetën tuaj të errët. Sigurisht që mund të bëni mjaft mirë për veten tuaj, por siç e shihni nga kjo listë e pooçeve të pamenduara të përpiluara ngane, ju nuk e keni goditur kohën e madhe derisa të keni BMW-në tuaj të bardhë të zbukuruar, një kështjellë personale , një palë të përshtatur të sandaleve Chaco dhe një vend në një avion privat.

Shfletini galerinë dhe shikoni poshtë për më shumë shembuj të qenve që kanë një jetë më të mirë se ju./CityNews

Lajmet e fundit nga