LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video/ Makineria që mbërthen këmbën tuaj

21 Shtator 2017, 22:10, Aktualitet CNA

Të gjithë njohim dikë që është shumë i fiksuar pas tapetit të tyre dhe pastërtisë në shtëpi. ??Quen shoe?? bën një mbështjellje të lehtë të këmbës suaj menjëherë pasi ju vendosni këmbën në vendin e përcaktuar. Mjafton që të vendosni këmbën tuaj në të dhe një plastikë do mblidhet njësoj si forma juaj e këmbës.

Është perfekte për njerëzit që punojnë në spitale dhe në skenat e krimit. Dhe është shumë e kënaqshme thjesht ta shikosh kur ajo vepron./CityNews

Lajmet e fundit nga