LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vajza seksi e Demi Moore dhe Bruce Willis

21 Prill 2015, 08:29, Lifestyle CNA

Rumer Willis ka ecur në gjurmët e prindërve të saj, Demi Moore dhe Bruce Willis duke u bërë edhe ajo aktore. Por 26 vjecarja së fundmi është edhe pjesë e spektaklit të yjeve, “Dancing with the Stars”. Ajo duket në formë të shkëlqyer fizike, në këto foto që paparacët i kanë shkrepur në Los Angeles. Si një fanse e cmendur e jogës, Rumer ka arritur të bëj një trup të mrekullueshëm. Por kjo është edhe pak gjenetike sepse nëna e saj, edhe sot e kësaj dite ka një super trup.

18:00 Lifestyle

Sharmantja Donaldson

Si një prej ikonave të bukurisë dhe modës ajo rrezaton elega...

Lajmet e fundit nga