LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tavolina ideale për sallonin tuaj

20 Prill 2015, 18:00, Lifestyle CNA

Tavolina e mesit është një element ni domosdoshëm në sallonin tuaj të ndenjes. Një tavolinë e ulët dhe elegante është shumë e rëndësishme në dhomën e ndenjes. Ju mund të zgjidhni një tavolinë me stil dhe dy ndenjëse, në mënyrë që t’i lëvizni kudo që ju nevojiten.

Shpesh është e rëndësishme dhe dekorimi që ne mund ti bëjmë asaj, zbukurimet mbi tavolinë janë shumë të rëndësishme, më të preferuarat janë vazo lulesh ose ndonjë zbukurim i vogël, por domethënës.

Gjithashtu një ide tjetër shumë e mirë janë dhe koralet, një objekt prej qelqi ose diçka që përshtatet edhe me natyrën tuaj. Nuk duhet të harroni që në tavolinë duhet të ketë hapësirë të nevojshme për të vendosur filxhanin e kafesë apo gotën e ujit.

18:00 Lifestyle

Sharmantja Donaldson

Si një prej ikonave të bukurisë dhe modës ajo rrezaton elega...

Lajmet e fundit nga