LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bëhuni gati për sandalet e gladiatorëve

20 Prill 2015, 10:28, Lifestyle CNA

Sandalet e gladiatorëve duket se do të jenë në modë edhe këtë verë. Përveçse shumë stil ato janë të kombinueshme me çdo gjë, prandaj dhe stilistët kanë vendosur ti kenë përsëri pjesë te koleksioneve të tyre. Me ngjyra nga më të ndryshmet, ato mund ti kombinoni me fustane, pantallona të shkurtra apo edhe me funde.

 

17:00 Lifestyle

Shokon Sam Smith

Sam Smith na ka surprizuar të gjithëve me rënien e tij drast...

Lajmet e fundit nga