LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kourtney Kardashian si lë vend imagjinatës, shfaqet nudo

20 Prill 2015, 09:20, Lifestyle CNA

Një set shumë i nxehtë fotografik na vjen nga Kourtney Kardashian. Motra e madhe e Kim Kardashian, ka realizuar një fotosesion provokues dhe sensual. 36 vjecarja shfaqet e gjitha nudo edhe pse është shtatzënë. Këtë herë nuk i ka lenë vend fare fantazisë dhe i ka ndarë më të gjithë fansat e saj, asetet që zotëron.

 

 

17:00 Lifestyle

Shokon Sam Smith

Sam Smith na ka surprizuar të gjithëve me rënien e tij drast...

Lajmet e fundit nga