LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Alex Jones në The One Show

20 Prill 2015, 10:00, Lifestyle CNA

Stili i saj i vecantë i veshjes dallohet padyshim tek cdo dalje e saja në publik teksa bukuroshja Alex Jones u shfaq paraditen e kaluar dhe ecte në rrugët e Londrës. Me bezhë dhe jeshile ishte veshur 38 vjecarja e cila ishte drejtuar për në studio e The One Show.

17:00 Lifestyle

Shokon Sam Smith

Sam Smith na ka surprizuar të gjithëve me rënien e tij drast...

Lajmet e fundit nga