LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Elvana Gjata si zonjë e viteve 70

20 Prill 2015, 12:45, Lifestyle CNA

Elvana Gjata ka realizuar një fotosesion të ri fotografik, ku shfaqet shumë klas. E inspiruar nga moda e viteve ’70, bukuroshja Gjata shfaqet plot sharm në këto foto të reja, që ka realizuar me fotografin Eugenio Qose. Vitin e kaluar me të njëjtin fotograf, ylli i popit realizoi një set inspiruar nga moda e viteve ’90. Këtë herë ajo ka dashur të jetë më sharmante dhe klas.

Lajmet e fundit nga