LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Davis provokon me veshjen

20 Prill 2015, 11:00, Lifestyle CNA

Stephanie Davis ka sfiduar motin dhe ka dale me një fustan bezhë të hapur në Machenster. Ylli i The Hollyoaks drekoi me të dashurin e saj në Pretty Green Store teksa ja doli të bënte shumë njerëz të kthenin kokat për ta parë.

17:00 Lifestyle

Shokon Sam Smith

Sam Smith na ka surprizuar të gjithëve me rënien e tij drast...

Lajmet e fundit nga