LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Yjet e Towie në Montpellier

20 Prill 2015, 14:00, Lifestyle CNA

Aktorët profesionistë të Towie kanë darkuar mbrëmjen e kaluar. Lucy Mecklenburgh dhe  Louis Smith duket se e gjetën kohën për tu shkëputur deri diku nga xhirimet për të darkuar në një takim romantik në Montpellier.

Lajmet e fundit nga