LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Charli XCX pozon për Maxim

20 Prill 2015, 13:00, Lifestyle CNA

Edhe pse vetëm 22 vjece ajo pozon mjaft elegante dhe pot sharm për kopertinën e Maxim Magazine. Këngëtarja e mirënjohur britanike Charli XCX emri i vërtetë i së cilës është Charlotte Emma Aitchison ka thënë se po punon edhe për projekte të reja muzikore.

Lajmet e fundit nga