LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Georgia May Jagger sensuale

20 Prill 2015, 17:00, Lifestyle CNA

23 vjecarja Georgia May Jagger u fotografua në Memorial Sloan Kettering Hospital’s laboratories në New York. Bukuroshja dukej shumë elegante dhe sensuale me të zeza dhe blu.

Lajmet e fundit nga