LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndryshimi drastik i Matthew Lewis

20 Prill 2015, 16:00, Lifestyle CNA

Me kalimin e viteve ai ka njohur një ndryshim drastik dhe rrënjësor të formave të tij trupore. Dikur një djalosh i urtë i filmit Harry Poter me rolin e Neville Longbottom, tanimë aktori 25 vjecar Matthew Lewis na sjell foto shumë ndryshe, shumë muskuloz, seksi dhe atraktiv.

Lajmet e fundit nga