LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pija që duhet ta konsumoni çdo mëmgjes

20 Prill 2015, 20:50, Lifestyle CNA

Një kombinim perfekt që ju ndihmon që të pastroni organizmin nga helmet janë vaji i ullirit dhe lëngut i limonit. Efekti i kësaj diete është pas një muaji, por me rëndësi është që këtë praktikë të mëngjesit ta bëni çdo ditë.

Në fillim perzieni një lugë vaj ulliri dhe lëng limoni dhe e pini këtë mini koktej para se të konsumoni diçka tjetër. Më pas vazhdoni normalisht ditën tuaj.Kjo përzierje e vajit të ullirit dhe lëngut të limonit ndihmon në sistemin e tretjes, në mënyrë efikase largon kapsllëkun. Kjo është pija ideale e mëngjesit.

18:00 Lifestyle

Sharmantja Donaldson

Si një prej ikonave të bukurisë dhe modës ajo rrezaton elega...

Lajmet e fundit nga