LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

KPK konfirmon në detyrë prokurorin e Tiranës

8 Qershor 2022, 12:33, Vetingu CNA
KPK konfirmon në detyrë prokurorin e Tiranës
Prokurori i Tiranës, Hysni Mulaj

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka rikonfirmuar në detyrë prokurorin e Tiranës, Hysni Mulaj.

Hysni Mulaj nisi karrierën në sistemin e drejtësisë në vitin 1997.

Fillimisht punoi në Prokurorinë e Bulqizës dhe që prej vitit 2007, ushtron funksionin në Prokurorinë e Rrethit Tiranë./CNA.al

Lajmet e fundit nga