LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Kaloi Vettingun/ Prokurori i Krujës nuk përmban gëzimin

2 Qershor 2022, 10:49, Vetingu CNA
Foto-Kaloi Vettingun/ Prokurori i Krujës nuk përmban gëzimin
Prokurori Florian Bonjaku

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka vendosur rikonfirmimin në detyrë të prokurorit të Rrethit Gjyqësor Krujë, Florian Bonjaku.

Ndërkohë, prokurori Bonjaku duket se pas vendimit të KPK, nuk i ka përmbajtur emocionet, teksa shihet duke përqafuar dhe puthur në buzëpartneren e tij.

Foto-Kaloi Vettingun/ Prokurori i Krujës nuk përmban gëzimin

Edhe pse në prani të kamerave, partnerja e tij nuk ka nguruar që ta urojë për këtë vendim.

Kujtojmë se ditën e sotme edhe prokurorja Alma Bramo ka kaluar vettingun./CNA.al

Foto-Kaloi Vettingun/ Prokurori i Krujës nuk përmban gëzimin
Prokurorja Alma Bramo

Lajmet e fundit nga