LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

33-vjeçari ra në pus me shokun e tij/ Flet e motra: Me atë punë siguronin të ardhura

10 Korrik 2022, 15:05, Sociale CNA

33-vjeçari ra në pus me shokun e tij/ Flet e motra: Me atë

Motra e 33-vjeçarit Bledar Bregu që i mbijetoi rënies në pus tregon për mediat se ai bashkë me shokun e tij Besnik Veliaj ishin futur në pus për ta pastruar.

Ajo thotë se Bledar Bregu dhe Besnik Veliaj siguronin të ardhura duke pastruar puse dhe duke bërë punë bujqësie. Sipas saj, Bregu dhe Veliaj janë shokë dhe punonin bashkë.

Pusin e hapën për të vaditur tokën. Vëllai është beqar, të dy janë beqarë. Janë shokë. Janë futur për të pastruar pusin. Kanë punuar dhe më parë. Për t’u ushqyer korrin bar, punojnë ku këtu, ku atje,” tregon ajo mes lotësh, raporton "Vizion Plus".

Kujtojmë se 33-vjeçari Bregu dhe 38-vjeçari Veliaj, i cili ndërroi jetë në spital, u rrëzuan në pus paraditen e së dielës./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga