LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Protesta/ Anëtarja e FRPD-së humb ndjenjat në podium

3 Mars 2023, 13:19, Politikë CNA

Video-Protesta/ Anëtarja e FRPD-së humb ndjenjat në podium

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur gjatë protestës, ku anëtarja e FRPD-së, Klea Vukaj, teksa ishte duke folur në podium përballë protestuesve ka ndërprerë fjalën e saj pasi është ndier keq.

Vukaj ka ndërprerë fjalimin e saj duke u spostuar nga e majta e saj, gjë që ka alarmuar personat përreth, të cilët e kanë ndihmuar për t’u larguar nga podiumi dhe për t'i dhënë ndihmën e nevojshme mjekësore./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga