LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-Rudina Hajdari lëshon gafën/ “Rama po e çon Shqipërinë 32 vite përpara“

3 Mars 2023, 11:37, Politikë CNA
VIDEO-Rudina Hajdari lëshon gafën/ “Rama po e çon
Ish-deputetja e PD-së, Rudina Hajdari

Ish-deputetja e PD-së, Rudina Hajdari, në një deklaratë për mediat, teksa ka folur për gjyqin për vulën e PD-së, ka lëshuar edhe një gafë.

Pasi u shpreh se zgjedhjet në parti duhen bërë nga anëtarët e PD-së, populli dhe jo nga Gjykata e Apelit, Hajdari është shprehur se me të gjitha shkeljet që Rama po bën, po e çon Shqipërinë 32 vite përpara.

“Duket se po kthehet në levë të Ramës për ta futur opozitën në një kaos total dhe po e bën këtë në një mënyrë përçajë dhe imponojë pakicën kundër shumicës dhe për të shkelur me këmbë parimet e demokracisë dhe për ta çuar Shqipërinë 32 vite përpara”, tha Hajdari./ CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga