LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha del nga selia/ U bashkohet protestuesve

3 Mars 2023, 12:27, Politikë CNA
Berisha del nga selia/ U bashkohet protestuesve
Foto ilustruese

Kreu i PD-së, Sali Berisha, ka dalë nga selia blu dhe po u bashkohet protestuesve para Kryeministrisë.

I shoqëruar nga simpatizantë dhe eksponentë të PD-së, Berisha po drejtohet në sheshin "Nënë Tereza" ku pritet të zhvillohet protesta fillimisht./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga