LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Rama dhe McGonigal mes protestuesve, të veshur me rroba burgu

3 Mars 2023, 12:46, Politikë CNA

Foto-Rama dhe McGonigal mes protestuesve, të veshur me rroba burgu

Kryeministri Edi Rama dhe Mc Gonigal janë veshur nga protestuesit me rroba burgu.

Ata janë shfaqur në protestë, si dordolecë, me fytyrë të deformuar, dhe me rroba qelie, duke marshuar mes protestuesve, për t’u vendosur para kryeministrisë, në vendin ku po zhvillohet protesta.

Siluetat e tyre janë rrethuar me flamuj të PD-së dhe me me flamurin kombëtar./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga