LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ke blerë zyrtarë”/ Noka-Ramës: Je me damkë në FBI

3 Mars 2023, 13:04, Politikë CNA
“Ke blerë zyrtarë”/ Noka-Ramës: Je me damkë
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Flamur Noka

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Flamur Noka, në protestën para Kryeministrisë, e ka quajtur kryeministrin Edi Rama si armikun më të madh të Amerikës.

Noka ka vijuar me akuzat për sa i përket skandalit me McGonigal, duke deklaruar se ryshfeti që Rama i ka dhënë MCGonigal për të eliminuar opozitën, e ka bërë me damkë në FBI.

Lidhja që mban me krimin e organizuar shqiptarët, ke filluar të blesh zyrtarë të SHBA për të eliminuar opozitën. Ke ngritur vetëm gracka. Erdhi dita që në grackën që ke ngritur të biesh vetë.

Sot je armiku më i madh i Amerikës, bashkë me Enver Hoxhën. Ryshfeti që i dhe MCGonigal të çoi damkë tek FBI”, tha Noka./ CNA.al

Lajmet e fundit nga