LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Roland Bejko, ankohet ndaj demokratëve/ Më kanë denigruar fytyrën

26 Prill 2023, 20:24, Politikë CNA
Roland Bejko, ankohet ndaj demokratëve/ Më kanë denigruar
Kandidati i Enkelejd Alibeajt për Tiranën, Roland Bejko

Kandidati i Enkelejd Alibeajt për Tiranën, Roland Bejko, u ankua ndaj demokratëve dhe ish-kryeministrit Sali Berisha.

Në një takim me qytetarët, Bejko deklaroi se dikur Berisha e quante heroin e demokracisë.

Ai tha se mbështetësit e Berishës i kanë denigruar fytyrën dhe i kanë mohuar gjithçka çfarë ka bërë për PD-në.

“Berisha më quante heroin e demokracisë. Mbështetësit e Berishës më kanë denigruar fytyrën dhe na kanë mohuar gjithçka çfarë kemi bërë për PD-në”, theksoi ai./ CNA.al

Lajmet e fundit nga