LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ironizon Rama: Kundërshtarët tanë janë problematikat në çdo bashki

26 Prill 2023, 09:53, Politikë CNA
Ironizon Rama: Kundërshtarët tanë janë problematikat në
Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama pas mbledhjes së kryesisë në selinë rozë, ka deklaruar se pritet që në zgjedhjet e 14 Majit të ketë rezultatet kuptimplota.

Sa i përket kundërshtarëve, Rama thotë se kundërshtarët e tij janë problematikat në çdo bashki që do të punohet për të marrë zgjidhje.

"Do kemi një rezultat kuptimplotë në zgjedhje. Kundërshtarët tanë të vërtetë janë problematikat që ka çdo bashki dhe janë problemet që duhen adresuar dhe zgjidhur si vend", tha Rama./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga